Podívejte se na nejhezčí modelky ženevského autosalonu. Je možné, že brzy zmizí | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Podívejte se na nejhezčí modelky ženevského autosalonu. Je možné, že brzy zmizí

720p480p360p240p

Krásné modelky patří k největším autosalónům světa odnepaměti. V Ženevě se aktuálně koná 87. ročník pravděpodobně nejprestižnější automobilové show světa. Je ovšem klidně možné, že na 100. ročníku už žádné modelky neuvidíme.

Politická korektnost a snaha o vyvážené zastoupení žen a mužů způsobila, že modelek zdobící stánky jednotlivých automobilek kvapem ubývá. Výjimkou jsou Češi či Italové. U skandinávských automobilek naleznete spíše muže, než ženy. I tak jsme pro vás vybrali nejhezčí z nich.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.