Články odjinud

5 animovaných pohádek roku 2017, které by vám neměly uniknout

5 animovaných pohádek roku 2017, které by vám neměly uniknout
 

Hurvínek, Šmoulové nebo Já, Padouch. Pokud máte v okolí děti, které milují animované filmy, určitě jste slyšeli alespoň o jednom z nich. Připravili jsme pro vás přehled pěti pohádek, které se letos objevily v kinech. 

Hurvínek a kouzelné muzeum

Legendární loutka se vrátila na plátna kin už o prázdninách a nabídla dětským divákům další várku dobrodružství. Tentokrát celá rodinka vydala do tajných útrob muzea, které skrývalo nejedno překvapení.

Hurvínek a kouzelné muzeum autor: CinemArt

Já, Padouch 3

Vrátil se také napravený padouch Gru a jeho mimoňové. Tentokrát se snažili dopadnout zlosyna Balthazara Bratta, který se svým zjevem a hudebním vkusem zasekl kdesi v 80. letech.

Já, padouch 3 autor: CinemArt

Šmoulové: Zapomenutá vesnice

V kinech se objevil i další příběh oblíbených Šmoulů. Ty se tentokrát vydají do Zakázaného lesa, aby se pokusili najít vesnici dřív, než jí najde podlý kouzelník Gargamel. Na cestě ale možná objeví víc, než si před výpravou dokázali vůbec představit.

Šmoulové- Zapomenutá vesnice autor: Falcon

Mimi šéf

Za roztomilým miminkem se ve skutečnosti skrývá boss, který chce pro svoji firmu získat informace, proč se lidé upínají více ke štěňatům než k dětem. Na jedné straně jde z batolete strach, jediné po čem prahne je obchodní úspěch, na té druhé se ale snaží zachránit rodičovskou lásku k dětem. 

Mimi šéf autor: CinemArt

Film Králiček Petr naštval rodiče dětí s alergiemi. Čtěte proč>>>

Auta 3

Třetí pokračování úspěšného animáku Auta se točí kolem legendárního Bleska McQueena, který už by měl podle ostatních ukončit svojí závodní kariéru. Blesk se ale rozhodne dokázat, že na okruhu má ještě co předvést. 

Auta 3 autor: Disney Česká republika

21 nejlepších filmů pro děti všech dob. Snímky, které mají rádi i rodiče>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud