Rok, kdy realita předběhla naše nejdivočejší představy. To nejlepší ze Psích uší Roberta Maleckého | info.cz

Články odjinud

Rok, kdy realita předběhla naše nejdivočejší představy. To nejlepší ze Psích uší Roberta Maleckého

Máme za sebou rok, kdy realita daleko předběhla politickou satiru a naše nejdivočejší představy vůbec. Tak se jeho shrnutí pojďme společně podívat.

Je to kampaň. Věta, která by nejspíš mohla být citátem roku. Andrej Babiš jí vysvětloval po celý rok všechny své stupňující se problémy.

Kauzy Čapí hnízdo a korunových dluhopisů, zjištění, že se spolupodílel na přípravě kompromitujících materiálů na své politické oponenty, nebo vyhazov z vlády. Přesto nakonec v říjnových volbách dostal důvěru lidu a stal se po zásluze premiérem. Nikdo jiný tady totiž kontinuální kampaň nevedl a nevede.

Lid měl ovšem úplně jiné starosti. Konkrétně drahé máslo a také trápení se zlou Evropskou unií, která mu chce zakázat oblíbený tuzemák.

Čerstvá zpráva říká, že letos při výkonu povolání zahynulo 81 novinářů. Jak to vše souvisí s českou domácí politikou?

Podívejte se na výběr toho nejlepšího ze Psích uší, které pro server HlídacíPes.org pravidelně připravuje Robert Malecký.

A v roce 2018 klidnou mysl.

PREZIDENTSKÉ VOLBY V ČESKU: KOMPLETNÍ ZPRAVODAJSTVÍ NA INFO.CZ >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud