Volby 2018: Kdo nevolí, měl by zůstat ticho. Zemanovým voličům rozumím, říká vlivný youtuber Kovy | info.cz

Články odjinud

Kdo nevolí, měl by zůstat ticho. Zemanovým voličům rozumím, říká vlivný youtuber Kovy

Internetová celebrita Karel Kovář alias Kovy burcuje mladé, aby nezůstali doma a šli volit. I proto se zapojil do projektu „Generace s názorem“. Srovnání s osm let starým předvolebním spotem „Přemluv bábu“ přitom odmítá, výzva dle jeho slov totiž vůbec lidem neradí, na čí stranu se přiklonit. Kovy v rozhovoru s Pavlem Štruncem přiznává, že svůj hlas hodí Jiřímu Drahošovi, chápe prý ale i příznivce současné hlavy státu. Co jsou silné stránky Miloše Zemana? Podívejte se na část rozhovoru. Co s šancemi kandidátů udělala první televizní debata na Primě? Umí se Jiří Drahoš obklopit schopnými lidmi? A v jaké kondici je tvorba českých youtuberů? Celý rozhovor najdete níže. 

Zeman je úžasný stratég, Drahoše na něj nedokázali připravit, říká vlivný youtuber Kovy autor: INFO.CZ

Chcete mít přehled o všech rozhovorech? Sledujte pořad Štrunc! také na facebooku.

Blíží se senátní volby. Aktuální informace a zpravodajství naleznete zde>>>

Kompletní zpravodajství k prezidentským volbám 2018 najdete zde>>>

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

Videa a bohaté fotogalerie z prezidentských voleb sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud

Zeman po nemocnici hledá náhradníky. Asi skončí dřív, Babiš by dnes vyhrál, říká Pečinka

Prezident Miloš Zeman v uplynulých dnech promluvil o svých náhradnících. Nejdřív připustil, že by ho mohl nahradit odborářský předák Josef Středula, krátce poté vyslovil i jméno současného premiéra Andreje Babiše. Podle komentátora Reflexu Bohumila Pečinky není příliš jasné, proč Zeman o svých náhradnících mluví. Záhadné je dle jeho slov především to, že tak činí krátce po návštěvě nemocnice. Pečinka v rozhovoru s Pavlem Štruncem tvrdí, že Babiš pravděpodobně kandidovat na prezidenta bude. Chce prý totiž dotáhnout svou politickou hru do konce. A ostatní kandidáti? Těžkou vahou by se mohla stát současná vrchní pražská žalobkyně Lenka Bradáčová. Proč by podle Pečinky Bradáčová v takovém případě mohla být ve střetu zájmů? V čem bude nadcházející prezidentská volba jiná? Je načase změnit Ústavu? Podívejte se na rozhovor v úvodu článku.

LinkLink