Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Zeman má za sebou operaci dásně. „Byl to takový malý absces," řekl

Zeman má za sebou operaci dásně. „Byl to takový malý absces," řekl

Prezident Miloš Zeman prodělal před několika dny menší operaci. Zákrok v ústní dutině mu provedli v Nemocnici Na Homolce a prezident nyní odpočívá na svém zámku v Lánech. Zeman zprávu potvrdil v pořadu TV Barrandov, kdy uvedl, že mu před několika dny řezali dáseň.

„Před dvěma dny mi řezali vnitřní stranu tváře, byl to takový malý absces," řekl prezident v TV Barrandov. "Šlo o malý zákrok, který proběhl už předevčírem (v úterý), nic závažného. Byl to drobný zánět," řekl Ovčáček ČTK.

 

720p 360p
Proměna Miloš Zemana

Zeman se na veřejnosti naposledy objevil v pondělí při vyzvednutí českých korunovačních klenotů. Následně skrze svého mluvčího vzkázal, že má zájem se zúčastnit všech čtyř televizních duelů s Jiřím Drahošem, které by na televizních obrazovkách měly odstartovat v neděli.

Prezident také oznámil, že demisi Babišovy vlády přijme až příští středu. V současnosti údajně hlava státu odpočívá na zámku v Lánech.

Prezidentovo zdraví je neustálým předmětem spekulací. Jeho lékaři ovšem před týdnem na tiskové konferenci oznámili, že Zeman je v pořádku a může vykonávat svoji funkci i dalších pět let.

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

Videa a bohaté fotogalerie z prezidentských voleb sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek