Zemanovo chlastání je velký hřích, lidi k prezidentovi vzhlíží jako k polobohu, říká Cikrt | info.cz

Články odjinud

Zemanovo chlastání je velký hřích, lidi k prezidentovi vzhlíží jako k polobohu, říká Cikrt

K prezidentovi vzhlížíme, měl by se podle toho chovat. I tak lze interpretovat slova bývalého mluvčího ministerstva zdravotnictví Tomáše Cikrta, který v rozhovoru s Pavlem Štruncem mluvil nejenom o zdravotním stavu Miloše Zemana. Cikrt tvrdí, že právě přiznané holdování alkoholu mu na hlavě státu nejvíc vadí. A neváhá použít i ostřejší slovník. Podívejte se na část rozhovoru. Proč Cikrt nevěří zprávám Hradu o Zemanově zdraví? A proč by měl Zemanův tým zveřejnit speciální lékařskou zprávu? Celé interview s Tomášem Cikrtem najdete níže.

Hrad neříká o prezidentově zdraví pravdu, ani cukrovka problémy nevysvětluje, říká Cikrt autor: INFO.CZ

Chcete mít přehled o všech rozhovorech? Sledujte pořad Štrunc! také na facebooku.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

Vše o volbách prezidenta ČR 2018 čtěte zde

Videa a bohaté fotogalerie z prezidentských voleb sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

Články odjinud

Zeman po nemocnici hledá náhradníky. Asi skončí dřív, Babiš by dnes vyhrál, říká Pečinka

Prezident Miloš Zeman v uplynulých dnech promluvil o svých náhradnících. Nejdřív připustil, že by ho mohl nahradit odborářský předák Josef Středula, krátce poté vyslovil i jméno současného premiéra Andreje Babiše. Podle komentátora Reflexu Bohumila Pečinky není příliš jasné, proč Zeman o svých náhradnících mluví. Záhadné je dle jeho slov především to, že tak činí krátce po návštěvě nemocnice. Pečinka v rozhovoru s Pavlem Štruncem tvrdí, že Babiš pravděpodobně kandidovat na prezidenta bude. Chce prý totiž dotáhnout svou politickou hru do konce. A ostatní kandidáti? Těžkou vahou by se mohla stát současná vrchní pražská žalobkyně Lenka Bradáčová. Proč by podle Pečinky Bradáčová v takovém případě mohla být ve střetu zájmů? V čem bude nadcházející prezidentská volba jiná? Je načase změnit Ústavu? Podívejte se na rozhovor v úvodu článku.

LinkLink