Boháče je potřeba zdanit v USA, pro Česko je ideální rovná daň pro všechny, říká Petr Robejšek | info.cz

Články odjinud

Boháče je potřeba zdanit v USA, pro Česko je ideální rovná daň pro všechny, říká Petr Robejšek

Realisté Petra Robejška chtějí ve sněmovních volbách dosáhnout 20 %. A to i přesto, že aktuálně v průzkumech nefigurují buď vůbec, nebo výrazně pod pětiprocentní hranicí. Strana klade důraz na bezpečnost a národní suverenitu, prosazuje taky rovnou daň. Proč Robejšek uplatňuje na progresi dvojí metr? Podívejte se na ukázku rozhovoru. S politickým analytikem mluvil Pavel Štrunc také o posledních teroristických útocích v Evropě. Proč si myslí, že běžní Evropané v budoucnu vezmou spravedlnost do svých rukou? Jak je to s jeho případnou kandidaturou na prezidenta? A co říká na šance uchazečů o Hrad? Celé interview s ním najdete na serveru INFO.cz už zítra ráno. Všechna videa z rubriky Štrunc! můžete vidět ZDE.

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

Videa, rozhovory a fotogalerie z volebních štábů sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

ZPRÁVY

Články odjinud