Musíme do rychlého pruhu EU, jinak skončíme jako Ukrajinci, říká šéf TOP 09 Kalousek | info.cz

Články odjinud

Musíme do rychlého pruhu EU, jinak skončíme jako Ukrajinci, říká šéf TOP 09 Kalousek

Jedna unie, dvoje pravidla. Na jedné straně velmoci jako Francie a Německo, na straně druhé třeba země východního bloku. Vícerychlostní Evropa je podle předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska už v podstatě dohodnutou věcí a Česko musí začít pracovat na tom, aby se rychle zařadilo do „rychlého pruhu“. V opačném případě prý hlavně budoucí generace čeká tvrdý střet s realitou. Proč je fungující evropský projekt tak důležitý? Podívejte se na ukázku rozhovoru. Je vzdělání jen pro někoho? Kdo v Česku reprezentuje pátou ruskou kolonu? Promění volby občany ve vystrašené zaměstnance holdingu? Celé interview s Miroslavem Kalouskem najdete TADY. Všechny díly pořadu Štrunc! můžete vidět ZDE.

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

Videa, rozhovory a fotogalerie z volebních štábů sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

ZPRÁVY

Články odjinud