Sponzoři a spoluobčané o mě neměli zájem, do boje se Zemanem proto nejdu, říká Jan Švejnar | info.cz

Články odjinud

Sponzoři a spoluobčané o mě neměli zájem, do boje se Zemanem proto nejdu, říká Jan Švejnar

Ekonom Jan Švejnar byl v posledních deseti letech stálící v boji o Hrad. V roce 2013 z jeho kandidatury ale sešlo kvůli neshodám s ČSSD. A o post prezidenta se nakonec nebude ucházet ani teď, navzdory svému dřívějšímu odhodlání. V ukázce rozhovoru s Pavlem Štruncem vysvětluje, proč nakonec letos z prezidentské volby vycouval. V čem Švejnar hodnotí pozitivně Miloše Zemana? Kvůli kterým vládám tu máme nízké platy? A proč obhajuje případné koalice tradičních stran s pravděpodobným vítězem parlamentních voleb Andrejem Babišem? Dozvíte se v celém rozhovoru ZDE. Všechna interview Pavla Štrunce najdete TADY.

Vše o parlamentních volbách 2017 čtěte zde

Videa, rozhovory a fotogalerie z volebních štábů sledujte na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Volby do Evropského parlamentu 2019

Volby do Evropského parlamentu se uskuteční 24. a 25. května 2019. Češi budou vybírat celkem 21 nových poslanců. Volí se poměrným systémem, to znamená, že strana musí získat minimálně 5 % hlasů, aby měla nárok na křeslo v parlamentu. I těchto voleb je možné se zúčastnit mimo místo trvalého bydliště na voličský průkaz, nelze ovšem odvolit v zahraničí.

Jak volit Kandidáti Seznam europoslanců Průzkumy Voličský průkaz Jak se stát členem volební komise Jak vypadá europarlament Historie voleb do EP

ZPRÁVY

Články odjinud