Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Co z vás udělá nejlepšího šéfa na světě? Stolní fotbálek a gril!

Co z vás udělá nejlepšího šéfa na světě? Stolní fotbálek a gril!
 

Chcete, aby vaši zaměstnanci všem na potkání vykládali o tom, že mají toho nejlepšího šéfa na světě? Víme, jak na to. Stačí, když do kanceláře pořídíte pár hračiček.  

Odreagování neuškodí

Také se u vás v kanceláři všichni neustále hrbí u počítačů a při obědových pauzách si stěžují na ukrutnou bolest zad? Změňte to a kupte do kanceláře stolní fotbal. Je to naprosto jednoduchá hra. Každý pravidla pochopí během pár vteřin a nikdo se při fotbalovém mači nezraní. Samotný zápas trvá jen několik minut. Za tuto krátkou dobu si vyčistíte hlavu od práce a budete pak mnohem výkonnější. Vážně, zkuste to.

Podle čeho stolní fotbal vybrat?

To, jaký stolní fotbal si vyberete, záleží na mnoha faktorech. Jestli hledáte skutečně luxusní kousek, který bude vás i vaši firmu náležitě reprezentovat, prohlédněte si v e-shopu Hawaj.cz stolní fotbal Professional Black Edition. Vypadá velmi luxusně a luxusně se na něm také hraje. Jeho součástí jsou dokonce držáky na nápoje a protiskluzové rukojeti. Jako levnější alternativa se vám bude líbit stylový modrý stolní fotbálek. Zaplatíte za něj nyní pouze 4 200 Kč a prokáže vám také výbornou službu.

Jde se grilovat!

Z té hromady práce a hraní stolního fotbalu vám pěkně vyhládne. Co teď? Pojďte si něco ugrilovat. Vždyť právě jídlo nejlépe spojuje lidi. Pokud byste chodili každých 14 dní s celým týmem do restaurací, vyjde vás tento teambuilding pěkně draho, ale my jsme našli levnější a možná i příjemnější způsob. Pořiďte si zahradní gril. Můžete si ho vzít někam do parku nebo využít malou zahrádku u práce. Záleží pouze na vás. Všichni přinesou něco dobrého a každý sudý pátek utužíte své pracovní vztahy nad ochutnáváním různých delikates. A máme pro vás skvělou zprávu: Na nákupu grilu právě teď ušetříte více než 1 000 Kč. Využijte slevy 28 % na zahradní gril i s udírnou, najdete ho naHawaj.cz.

Už vás svrbí prsty na fotbálek a začíná vám kručet v břiše? Udělejte objednávku ještě dnes, ať se už příští týden můžete stát tím nejlepším šéfem na světě. 

 

„Prostě končíš!" Jak Babiš zachází se svými lidmi. Komentář Markéty Žižkové

Už za pár hodin bude jasno o tom, jaké složení vlády si představuje designovaný premiér Andrej Babiš. Události, které k tomuto rozzuzlení vedou, zatím nepřinesly žádné velké překvapení. Už delší dobu se spekulovalo o tom, že ministerské křeslo opustí šéfka resortu obrany Karla Šlechtová nebo ministr průmyslu Tomáš Hüner. Příznačný je ovšem způsob, kterým se o svém konci dozvěděli.

Šéfovi hnutí ANO se daří až do poslední chvíle tajit jména ministrů za ANO. Ví je Hrad a pak zřejmě několik Babišových nejbližších. K jejich zveřejnění vyzývali designovaného premiéra i sociální demokraté (kteří by jako koaliční partneři alespoň občas něco rádi věděli), na veřejnost se ale nedostala. Jak opakují členové hnutí stále dokola, své záležitosti si strana umí řešit za zavřenými dveřmi. Prostor pro úniky je minimální. Už kvůli tomu, že sami členové „této firmy“ toho ví jen pomálu a spoléhají na svého šéfa.

Link

Páteční ráno přitom opět ukázalo, jak Babiš ke svým lidem přistupuje. O svém konci v čele resortů se „nechtění“ ministři dozvěděli až dnes. Během telefonátu. A bez vysvětlení. Alespoň tak to popsala médiím Šlechtová. Telefon jí zazvonil v sedm ráno před zasedáním vlády.

4987065:article:true:true:true

O důvodech, proč už s ní Babiš není spokojený, se napsalo mnoho. Osobně jí ale prý nic nevysvětlil. „Pan předseda nic nezdůvodňuje. Prostě mi řekl, že nebudu součástí nového návrhu vlády,“ komentovala to pro média smířeně končící ministryně.

Dnes ráno se Babišovo rozhodnutí dozvěděl i šéf resortu průmyslu a obchodu. Právě okolo Hünera, potažmo obsazení významného ministerstva vedl Babiš se Zemanem spor. Už nyní – ač neznáme přesné jméno nového ministra – panují obavy z toho, jakým směrem Česko povede v důležitých rozhodnutích, jako je dostavba jaderných elektráren.

Link

Kdy se tento člověk i další „nováčci“ o své nominaci od Babiše dozvěděli, je otázka. Také jim zazvonil telefon dnes ráno?

Faktem přitom je, že i ministři, kteří odchází o „své vůli“ a rozhodnutí oznámili už před časem, to nelíčí zrovna v optimistických barvách. Ministr spravedlnosti v demisi Robert Pelikán pochopil, že se znelíbil Zemanovi mimo jiné tím, že vydal hackera Jevgenije Nikulina do Spojených států. Kritizuje i poměry v ANO a tvrdí, že jeho názory se od směřování hnutí liší. Jeho odchod z resortu v posledních dnech působí tiše. Příliš nekomunikuje. Nevyjadřuje se ani k otázkám na resort. Nejvíce by se jeho kroky daly přirovnat k vytracení, kdy za sebou jen potichu zavře dveře.

Končící ministr zahraničí Martin Stropnický si zas po letech uvědomil, že politika je vlastně špinavá hra, na kterou nemá nervy.

Link

Když se podíváme na chvilku mimo vládu – třeba na pražský magistrát – tak uvidíme Adrianu Krnáčovou, která se rozčiluje, že ji obklopuje parta neschopných lidí. Zároveň je ale jasné, že k jejímu konci vedlo i to, že ztratila Babišovu podporu.

5017080:article:true:true:true

Zpátky ke kabinetu: už v pátek večer by mělo být jasno v tom, kdo za ANO získá místo v pověstném vládním autobusu. Jedno je ale jisté už teď. Každý jmenovaný bude muset počítat s tím, že přes přátelskou atmosféru na PR fotkách hnutí, ho může kdykoliv potkat krátký telefonát: „Končíš a není ti nic do toho proč“. A to i firemní šéfové svým podřízeným vyjadřují větší porci úcty.

32744