Slevovým voucherům odzvonilo. Slevomat se nově bude orientovat na pobyty a zážitky | info.cz

Články odjinud

Slevovým voucherům odzvonilo. Slevomat se nově bude orientovat na pobyty a zážitky

Slevový server Slevomat zásadně mění svoji strategii. Od voucherů se začíná orientovat spíše na zážitky a cestování. Obchodní jméno si ponechává.

„Jen samotná sleva jako fungující byznys model nestačí. Z firmy se v průběhu let stal inspirační a zážitkový portál,“ uvedla ředitelka Slevomatu Marie Havlíčková.

Změnu orientace připravoval Slevomat několik let. Ve hře bylo dokonce přejmenování. Stávající značku ale nakonec vyhodnotil jako natolik zavedenou, že by změna znamenala riziko.  

Slevomat založili v roce 2010 podnikatel Tomáš Čupr a investiční skupiny Miton a Enern. Předloni firmu koupila britská společnost Secret Escapes. Ta se specializuje na cestování.

„Naplno spolupracujeme v rámci skupiny Secret Escapes a zveřejňujeme pobytové balíčky v rámci Polska, Maďarska, Chorvatska. O Polsko je mezi zákazníky obrovský zájem a od začátku roku jen prodeje polských hotelů rostou meziměsíčně o padesát procent,“ dodala šéfka Slevomatu Havlíčková. 

Celý článek si můžete přečíst na webu E15.cz. 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud