Agrofert a střet zájmů: Babiš je v nejvážnější situaci za svou politickou kariéru, tvrdí Láska | info.cz

Články odjinud

Agrofert a střet zájmů: Babiš je v nejvážnější situaci za svou politickou kariéru, tvrdí Láska

Premiér Andrej Babiš je teď podle senátora a bývalého policejního vyšetřovatele Václava Lásky ve vůbec nejvážnější situaci za svou politickou kariéru. Láska tvrdí, že Babiš dál ovládá Agrofert a svěřenský fond je jen zástěrka. Zastavení dotací by přitom podle něj bylo pro firmu smrtící. Kdyby bylo trvalé, musel by přijít ze strany premiéra radikální řez. Obcházení zákona mu totiž prý může procházet v Česku, ale ne v Evropě. V čem je tlak na vyšetřovatele v kauze Čapí hnízdo extrémní? A je na místě podávat na premiéra další trestní oznámení?

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud