Češi jsou jako islám, znásilnění vidí stejně, míní feminista Fila | info.cz

Články odjinud

Češi jsou jako islám, znásilnění vidí stejně, míní feminista Fila

Podle filmového kritika a publicisty Kamila Fily je v Česku stále řada těch, kteří ženy nepovažují za hodné stejné diskuze a neustále je posílají do kuchyně a k dětem. Fila navíc v rozhovoru s Čestmírem Strakatým pro Reflex.cz zmiňuje výzkum, podle kterého 70 procent lidí věří, že žena si může za znásilnění sama. A tvrdí, že v tom jsme úplně stejní jako islám. Proč byli muži v komunistických filmech podpantofláci? A co je vlastně pro muže a ženy přirozené? Podívejte se na rozhovor.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Články odjinud