Číšník brutálně napadený skupinou Nizozemců skončil znovu v nemocnici. Zhoršil se mu stav a znovu ho operovali | info.cz

Články odjinud

Číšník brutálně napadený skupinou Nizozemců skončil znovu v nemocnici. Zhoršil se mu stav a znovu ho operovali

Skupina Holanďanů napadla Miroslava 21. dubna. Poté, co je číšník napomenul, ho napadli takovým způsobem, že utrpěl otřes mozku, zlomeninu čelisti a spánku. Kvůli zraněním musel navíc podstoupit náročnou operaci, po více než půl roce se ale na operační sál musel vrátit znovu. Podle informací serveru Blesk.cz ho ve středu operovali ve Všeobecné fakultní nemocnici.  

Případ, který šokoval celé Česko, se odehrál 21. dubna v Praze. Pět Holanďanů brutálně zmlátilo číšníka Miroslava V. (35). Muž utrpěl vážná zranění, a následně musel být dokonce operován. Několik týdnů se pak zotavoval na jednotce intenzivní péče.

Číšník cizince upozornil, že nemohou pít vlastní alkohol. Ti ho surově zkopali autor: tv Joj

Dva bratři z Nizozemska jsou od dubna ve vazbě a jsou stíháni za pokus o vraždu a mohou skončit ve vězení na 10 až 18 let. Další tři aktéry soud potrestal podmínkami a vyhostil ze země. V partě bylo Nizozemců celkem sedm, další dva ale podle soudu napadení spíše bránili.

Článek pokračuje na webu Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud