Další razie. Národní centrála proti organizovanému zločinu zasahuje na několika místech v Česku | info.cz

Články odjinud

Další razie. Národní centrála proti organizovanému zločinu zasahuje na několika místech v Česku

Další razie. Národní centrála proti organizovanému zločinu zasahuje na několika místech v Česku
 

Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) zasahuje v úterý na několika místech včetně Prahy. Informovala o tom Česká televize. Policisté mají dle ní v plánu i prohlídky jedné nejmenované advokátní kancleáře. Tuto informaci ale mluvčí centrály Jaroslav Ibehej popřel. 

Čeho se zásah týká, zatím není jasné. Mluvčí útvaru Jaroslav Ibehej pouze konstatoval, že probíhají úkony trestního řízení. Bez dalších podrobností pak pro ČTK doplnil, že zásah dozoruje Vrchní státní zastupitelství v Olomouci.

Na počátku března NCOZ provedla razie ve firmě Kapsch, na radnici Brna-střed, v Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), u prvního místopředsedy hnutí ANO a předsedy jeho poslaneckého klubu Jaroslava Faltýnka či vlivného sportovního manažera Miroslava Černoška v Prostějově.

Následně bylo devět lidí obviněno z korupce v souvislosti s veřejnými zakázkami městské části Brno-střed. Pět stíhaných skončilo ve vazbě, hrozí jim až šestnáctileté tresty vězení. 

Zprávu rozšiřujeme.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud