Fištejn: Svět je neutěšený, je to chaos, kde chybí vize. Okouzlení „vzkvétajícím“ Ruskem je ale omyl | info.cz

Články odjinud

Fištejn: Svět je neutěšený, je to chaos, kde chybí vize. Okouzlení „vzkvétajícím“ Ruskem je ale omyl

Podle publicisty Jefima Fištejna naší společnosti chybí smysluplná vize. Žijeme v neutěšeném a choatickém stavu a nikdo jednoduše neví, jak dál, říká v rozhovoru Čestmíra Strakatého. Fištejn se domnívá, že v této situaci rozvratu může některým lidem imponovat zdánlivý „pořádek“ v autoritářsky řízeném Rusku, které podle něj má imperialistické tendence. Je to podle něj ale dezorientace. Proč jsou Poláci vůči tomuto pokušení odolnější? A jak na Moskvu podle něj nahlíží duo Zeman-Babiš? Sledujte rozhovor v úvodu článku.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud