Nenormálně chráníme muslimy a skutečnou hrozbu nevidíme, říká generál Petr Pavel | info.cz

Články odjinud

Nenormálně chráníme muslimy a skutečnou hrozbu nevidíme, říká generál Petr Pavel

Generál Petr Pavel, bývalý šéf Vojenského výboru NATO, varuje v rozhovoru s Čestmírem Strakatým pro web Reflex.cz před přehnanou politickou korektností. Třeba ochrana žen a muslimů podle něj jde za hranice zdravého rozumu. Kategorické odmítání migrace ale generál kritizuje. Skutečnou hrozbu pro Česko podle Pavla většina obyvatel nevidí a podceňuje. Co je tou hrozbou? Kam až jde evropská politická korektnost a v čem je nebezpečná? A proč je podle generála Pavla politické prostředí toxické?

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Články odjinud