O útěcích víme vše, chlubí se služba na vymáhání dluhů, které radí omilostněný vrah Kajínek | info.cz

Články odjinud

O útěcích víme vše, chlubí se služba na vymáhání dluhů, které radí omilostněný vrah Kajínek

Známá tvář jako značka, která prodává. Firma na mimosoudní vymáhání dluhů se rozhodla využít „slávy" dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka, kterého loni omilostnil prezident Miloš Zeman a chlubí se s ním hned v úvodu své webové stránky. Jeho role ale není jen o reklamě, zjistil Blesk.cz.

„Už jsem měl hodně nabídek, abych pro někoho natočil reklamu. Když ale přišla tahle, moc se mi to líbilo, poradil jsem se s paní doktorkou (přítelkyně Kajínka Magda Gubová, pozn. red.) a řekl si, že do toho půjdu,“ popsal deníku Aha! Kajínek. Jeho hlas prý lidé uslyší od září i v rádiu.

Jenže u reklamního spotu to neskončilo. Kajínek firmě pomáhá s dlužníky. „Funguji jako externí odborný poradce. Jsem tu kvůli dlužníkům, kteří se schovávají. Dluhy nevymáhám. Já jen radím, jak polapit dlužníky, kteří se schovávají,“vysvětlil Kajínek, který utekl z přísně střežené věznice Mírov a pak se více než měsíc schovával.

Schovávají se

„Myslím, že podobně jako se schovával Jirka, tak se schovávají i dlužníci,“ myslí si Josef Staněk, vedoucí pracovník vymahačské firmy z Plzně.

Kolik si vydělal na filmu a kolik na knize? Pokračování na Blesk.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Články odjinud