Slib Pirátů vysadit v Praze milion stromů je absurdní a nereálný. Nic o tom nevědí, říká architekt Máslo | info.cz

Články odjinud

Slib Pirátů vysadit v Praze milion stromů je absurdní a nereálný. Nic o tom nevědí, říká architekt Máslo

Uznávaný architekt Vít Máslo cupuje sliby pirátského primátora Prahy Zdeňka Hřiba o vysázení milionu stromů a říká, že takové úvahy jsou úplně nereálné. V pořadu Prostor X ale především upozorňuje na kritickou situaci s byty. Lidé nemají kde bydlet. Staví se 3 až 4 tisíce bytů ročně a potřebujeme jich stavět 6 tisíc, abychom byli na nule. Výstavba osmi tisíc bytů ročně by nám pomohla dohnat deficit, vysvětluje Máslo. O mosty se podle něj politici nezajímají, protože to není populární. Podívejte se na rozhovor.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud