Články odjinud

Tajný převoz s utišující injekcí: Herec Jiří Pomeje bude s rakovinou bojovat v sanatoriu

Tajný převoz s utišující injekcí: Herec Jiří Pomeje bude s rakovinou bojovat v sanatoriu

Herce Jiřího Pomeje, který bojuje s rakovinou, převezli dnes do Nemocnice Na Pleši, která se specializuje na onkologicky nemocné pacienty. Informoval o tom deník Blesk. 

Do soukromého sanatoria uprostřed brdských lesů herce a dabéra sanitka přivezla z pražské Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích, kde doposud s navrátivší se rakovinou ležel. Už při cestě mu dělala doprovod jeho sestra Petra (51), která se u něho po celou dobu hospitalizace denně s rodiči střídala.

Jiří při cestě v sanitce spal, takže ho do sanatoria nesli zdravotníci na nosítkách. „Dali mu utišující injekci, bylo to tak na tu přepravu lepší,“ dozvěděl se Blesk ještě v ÚVN, kde herci píchali jednou až dvakrát za den morfium proti bolesti a zároveň na uklidnění.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

Zemřel herec a dabér Jiří Pomeje. Smutnou zprávu potvrdil jeho kamarád.>>>

Pohřeb Jiřího Pomeje proběhl v Českých Budějovicích>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud