ŽIVĚ: Zeman se radil s Babišem a Hamáčkem o zahraniční politice, senátory na Hrad nepustil | info.cz

Články odjinud

ŽIVĚ: Zeman se radil s Babišem a Hamáčkem o zahraniční politice, senátory na Hrad nepustil

ŽIVĚ: Zeman se radil s Babišem a Hamáčkem o zahraniční politice, senátory na Hrad nepustil
 

Bez zastoupení Senátu se na Pražském hradě konala schůzka ústavních činitelů k zahraniční politice Česka. Šéf horní komory Milan Štěch je pracovně v zahraničí a Hrad na jednání nevpustil ani jeho právoplatnou zástupkyni, místopředsedkyni Senátu Miluši Horskou. „Chtěl sem poslat zástupce, ale to bychom tady za chvíli měli druhou ligu,“ prohlásil Zeman. Za Zemanem na Hrad dorazili premiér Andrej Babiš, předseda Sněmovny Radek Vondráček (oba ANO), ministr zahraničí Jan Hamáček (ČSSD) a ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO). Níže sledujte přímý přenos po jednání.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud