V nedostavěném severokorejském „hotelu hrůzy“ někdo rozsvítil. Kdo měl VIP party 300 metrů nad zemí? | info.cz

Články odjinud

V nedostavěném severokorejském „hotelu hrůzy“ někdo rozsvítil. Kdo měl VIP party 300 metrů nad zemí?

Obyčejně by několik rozsvícených místností takovou událostí nebylo, pokud jde ale o ikonický a nikdy nedostavěný hotel v Pchjongjangu, kde dělníci pět let na nic nesáhli, je to důvod k pozornosti. 

Video, na které před časem upozornil server NK News, zachycuje známou budovu ve tvaru pyramidy v severokorejské tmě. O to víc vyniká, že v horních patrech někdo svítí. Pro média důvod k divokým úvahám. 

Zmíněný server to dokonce považuje za náznak, že výstavba, která se v roce 2011 zcela zastavila, může brzy pokračovat. Video taky dokládá, že i když monstrózní 300 metrů vysoká stavba není o moc víc než holá masa bez jakékoli výbavy, je až do vrchních pater zavedená elektřina. Rozsvícený maják působí v zemi, která se na noc noří do neproniknutelné tmy, jako výsostná provokace.

Zmíněný server dává celou věc do souvislosti s návštěvou vysoce postaveného zástupce egyptské společnosti, která ve stavbě utopila miliony. Že by si firma teprve teď vzpomněla, že zaplatila stavbu něčeho podobného?

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud