Drsná Jana z Výměny manželek, které „mačkali hada“: Přihlásila se do soutěže Miss

Ve Výměně manželek se proslavila svou drsnou náturou a nezapomenutelnou hláškou: „Mačkáš mi hada, debile.“ Teď se navíc přihlásila do soutěže Miss. Umíte si hadí Janu představit coby křehkou královnu krásy?

 

 

 
 

Ve Výměně se Jana (35) představila spolu s partnerem Romanem (24) a dcerami Laurou (6) a Viktorkou (3). Svérázná rodina žila v německém Zittau s 11 hady. Jak navíc žena v pořadu předvedla, nešla nikdy pro ostré slovo daleko a svému příteli klidně vlepila facku. Dokonce se chtěla vrhnout i na Sabinu (22) z druhého páru a nazvala ji „ku*vou“.

3632507:article:true:true:true

Posléze se přiznala, že za její výbuch vzteku mohly drogy, se kterými už skoncovala. Za minulostí teď prý udělala tlustou čáru. Přestěhovala se z Německa zpátky do Čech, rozešla se s Romanem a teď se dokonce rozhodla přihlásit se do soutěže krásy.

Nová Česká miss z ní ale nebude. Jana totiž na internetu sbírá hlasy do Miss Metalshop a už jich nasbírala více než 300. Přesto to zatím na korunku nestačí, a tak drsňačka na svém Facebooku škemrá o podporu: „Kdo bude tak milej a podpoří mě prosím? Takže lidičky moc vás potřebuju!“

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

SDÍLET
sinfin.digital