Drsná Výměna manželek se zběsilou Janou: Další podfuk Kazmy, který naboural Prostřeno?

Nejnovější díl Výměny manželek zasáhl celé Česko ještě před odvysíláním. Ukázky sprostých útoků Jany vyvolaly natolik bouřlivé reakce, že se někteří diváci začali ptát, zda se nejedná jen o další z vtipů provokatéra Kazmy (32).

Drsná Jana s hadem na krku sprostě nadává druhé vyměněné manželce Sabině a její přítel ji musí držet, aby nedošlo i na násilí. Následně si za to sám vyslouží facku. Tak dramaticky se odehrálo setkání mezi osmi očima v prvním díle nové série reality show Výměna manželek.

Chování ženy se mnohým zdálo tak vyhrocené, že se začaly objevovat i dohady, zda celý díl Výměny nebyl jen nějakým divadlem s najatými herci. V poslední době už totiž diváci neví, čemu mají věřit. Zejména poté, co se ukázalo, že extrémně bizarní soutěžící kulinářské soutěže Prostřeno! byl jen nastrčenou loutkou, kterou řídil Kazma alias Kamil Bartošek.

Tentokrát ale známý vtipálek tvrdí, že v šokující Výměně prsty nemá. „Touretteův syndrom OK, ale tyhle smažky jsou taky level!“okomentoval ukázky z nováckého pořadu Kazma na Facebooku. „A přísahám, že nejsou od nás,“ dodal pro jistotu. Ostatně kdyby se v nějakém směru angažoval, jistě by se rád pochlubil. O podvodu v Prostřenu! natočil hned dvě videa pro Stream.cz.

Pamatujete „ajťáka“ Karla? Připomeňte si jeho divoký výstup v televizi ZDE.

 

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

Češi mohou do Evropského parlamentu volit, i když nebudou doma. V zahraničí to ale tentokrát nelze

SDÍLET
sinfin.digital