Sabina ze šokující Výměny: Na Janu s hadem udeřila sociálka! Dcera našla jehly

Řev, facky, alkohol a snad i drogy. Tak vypadalo setkání mezi osmi očima mezi Janou (35), jejím přítelem Romanem (24) a na druhé straně Sabinou (22) a Tomášem (29). Rozzuřená Jana každému sprostě nadávala, Sabinu nazvala ku*vou a svého přítele zfackovala. Šokovaná Sabina po půl roce prozradila, co se ve skutečnosti u Jany a Romana odehrávalo.

Jak vzpomínáte na celé natáčení a konkrétně na setkání mezi osmi očima?

Já jsem při tom setkání mezi osmi očima absolutně nečekala, že to takhle vyvrcholí. Když jsem byla u nich, tak jsem se měla dobře, až na ten bordel a na to Romanovo neustálé řvaní. Ale jasně jsem mu řekla, že nemám důvod řešit nějaké jejich fetování, nějaké jejich bitky, které dělali mimo Výměnu. Že jsem chtěla řešit jen to, co opravdu bylo ve Výměně manželek během těch deseti dnů.

Výměna manželek plná nadávek a násilí může mít dohru na sociálce. Nebylo by to poprvé

Nicméně Jana přišla na setkání mezi osmi očima zfetovaná nebo opilá, to já nepoznám, a úplně to tam vyhrotila do nesmyslných věcí, které nemusela říkat, a myslím, že to mělo zůstat mezi námi. A proto se řešily věci, které se vůbec řešit neměly.

Měla jste během toho pobytu strach, že by Roman mohl být násilný?

Neměla jsem strach. On mi nepřišel vůbec násilný. Byl sice takový, že se s ničím nemazlil, ale pokud mu člověk nedal důvod k tomu, aby tu ženskou zmlátil, tak byl v pohodě. Já jsem tomu nevěřila, ale nevím, jak je to mezi nimi, ale strach jsem z něj neměla.

Celý článek najdete na webu Blesk.cz.

SDÍLET
sinfin.digital