Věřil, že jeho rakovinu vyléčí šamani v peruánské džungli. Teď mladý Petr zemřel

Dlouho věřil, že se mu rakovinu podaří porazit navzdory lékařům i jihoamerickým šamanům, kteří nevěřili. Nemoc ale nakonec zvítězila. Petr Hübel zemřel pár týdnů po oslavení 24. narozenin.

Zdrcující zpráva přišla v úterý večer. Petrova přítelkyně Simona na svém Facebooku zvěřejnila smutný příspěvek, ve kterém informovala, že Petr rakovině podlehl. „Věřili jsme všichni do jeho posledního vydechnutí. Byli jsme u něj a drželi ho, ...ačkoliv byl pod vlivem opiátů, on moc dobře věděl, že tam jsme," píše Simona.

Rodina i sám Petr stále doufali, že se mu strašlivou nemoc podaří zastavit. Kvůli tomu odjel i do peruánské džungle, kde vyhledal pomoc šamanů. Ani oni mu ale nedokázali pomoci. „Šaman mi řekl: 'Sorry, amigo, tvou nemoc vidím poprvé, léčit tě nebudu, nemám na to prostředky.'," prozradil Petr v rozhovoru pro Blesk.cz.

Kromě chemoterapie tak vyzkoušel i alternativní metody, sám ale přiznával, že se vyléčení nekoná. O víkendu skončil v nemocnici ve stavu, kdy nebyl schopen bez pomoci udělat vůbec nic. „Nemám sílu ani dojít na záchod," prozradil.

Více na Blesk.cz

 

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

SDÍLET
sinfin.digital