Bobošíková si Volného vodí jako maňáska. Volby „vyhraje“, i když bude mimo sněmovnu, a vy jí to zaplatíte

GLOSA PETRA HOLCE | Málokdo umí z politiky vytřískat tolik peněz jako „věčná kandidátka“ Jana Bobošíková. Ve sněmovních volbách v roce 2010 utrhla se svou Suverenitou téměř 3,7 procenta, od státu za to inkasovala miliony korun a poté o ní, její straně ani penězích čtyři roky nikdo neslyšel. Teď zkouší svůj osvědčený byznys plán zopakovat s Volným blokem. Ten se prezentuje tváří poslance Lubomíra Volného, ale Bobošíková ho prakticky převzala.

Tedy: oficiálně ho jako vždy převzala Jana Volfová, bývalá místopředsedkyně někdejší Suverenity nebo Bloku proti islámu. Tentokrát je rovnou jeho předsedkyní, to kdyby měl Volný zase jednou ostřejší den a chtěl třeba sám šéfovat partě nesoucí jeho jméno. Nebude. Duo Bobošíková & Volfová si „Flákance“ vodí jako maňáska. A nejen jeho.

Bobošíková do téhle smutné party přivedla jako krajskou volební lídryni i radní České televize Hanu Lipovskou, které „šéfuje“ už od začátku jejího angažmá v radě. To ona stojí za radikální ženskou proměnou image Lipovské, to ona jí koupila růžové šaty, které teď televizní radní pořád nosí.

Zbytek textu je pro předplatitele
dále se dočtete:
  • Proč Lipovská neskončila na kandidátce SPD?
  • A jak málo stačí na příspěvek do státu?
sinfin.digital