Google se jako nejmocnější médium světa chladnokrevně zaprodal Putinovu režimu. Je třeba nastavit pravidla a tvrdě je vymáhat

KOMENTÁŘ VLADIMÍRA PISKÁČKA | V běžném vnímání je Google geniální nástroj. Správně odpoví na jakoukoli otázku, ukáže jakoukoli cestu a nabídne a prodá jakékoli zboží. Život bez něj je pro lidi žijící v západním světě nemyslitelný. Ve skutečnosti je však Google médium. Jsou to nejmocnější noviny na světě, je to největší a nejsledovanější televize, je to největší webová stránka na světě.

Žijeme v době, kdy se způsob třídění, zpracování a předávání informací dramaticky a nenávratně mění. Mění se způsobem, který je pro nás pohodlný, bez jakékoli námahy, energie či znalosti máme zadarmo přístup k v podstatě neomezenému množství dat a informací. Tím, kdo ho změnil, je Google. Vystavěl médium dokonalé ve všech směrech. Zároveň však, za potlesku elit politických i podnikatelských, vybudoval prostředí, ve kterém neplatí jiná pravidla a zákony než ty, které si Google sám stanoví.

sinfin.digital