Iluminátská pošta: Seznamy zcela zbytečně zemřelých

KOMENTÁŘ MARTINA MALÉHO | Ilumináti existují, a nejen že všechno řídí a za všechno mohou, ale taky to některým lidem sdělujou předem. Buď aby je znemožnili, nebo aby je spasili. Viděl bych to nějak takhle…

Září 2019, středa podvečer, blíže neupřesněný byt v Praze. Uvnitř sedí pan Jan, novinář. Zvoní telefon.

Na displeji je napsáno „Skryté číslo - ilumináti“. To aby to pan Jan zvedl a nemyslel si, že mu volá třeba berňák. Jan hovor přijme a ohlásí se smluveným heslem: „Přeladil jsem na sto pět tři ef em!“ V telefonu zapraská a tichý hlas opáčí: „Tady Ivan Lumin, mluvím prosím s panem Janem? Jedná se o spotřebitelský průzkum!“ Pan Jan okamžitě zavěsí, protože má jasno: Zítra přijde důležitá zpráva z ústředí! Než jde spát, dá na okno dvanáct žehliček. To je smluvené znamení pro iluminátského kurýra, že zpráva bude přijata.

Druhý den má ve schránce šifrovanou zprávu. Je maskovaná jako běžný denní tisk. Pan Jan nalistuje zprávy z burzy a pomocí důmyslného kryptografického postupu brzy odhalí zprávu: „Přijde pandemie, bude se jmenovat Covid a v ČR na ni zemře 11.276 lidí… Jmenovitě jde o:“ – a následuje seznam obětí nové pandemie.

Střih. Skoro na den o dva roky později.

Pan Jan smutně kouká na statistiky obětí, pak na předvolební průzkumy, pak na statistiku, na průzkumy, stále dokola, a je mu jasné, že je na stopě něčeho, něčeho… něčeho, co mu uniká…

Později večer sleduje v televizi dokument o rodinném životě kulíšků nejmenších, a najednou mu to dojde: Ty dvě věci spolu souvisí! A on to vidí! Musí to hned všem říct!

Vyskočí jak bodnut včelou, usedne k PC a začne psát… Slova jako by se mu sama vkrádala do klávesnice a řadila se do logického a jednoznačného textu. Do textu, který konečně, konečně probudí ty, co nevidí, ačkoli je vše očividné.

Zbytek textu je pro předplatitele
dále se dočtete:
  • Až se bude volit zase nejhorší mediální klišé, hlasuju pro „desítky tisíc předčasně zemřelých“. Speciální cenu poroty pak nechť dostane ten, kdo napíše o „úmrtích díky covidu-19“.
sinfin.digital