Rituály mohou pomoci ve vztazích i s početím, říká čarodějka Vanessa

Audioverze

„Magie je podle mě pátý element, který propojuje ty čtyři základní. Když se mě ptáte, jestli člověku může magie ublížit, tak ano, když s ní bude nesprávně pracovat. Stejně jako oheň nebo voda.“

Už jako malá vnímala přítomnost bytostí a jejich poselství. Vyráběla si talismany a zjistila, že pomocí nich dokáže ovlivňovat školní výuku, třeba aby odpadl nenáviděný tělocvik. „Zní to možná strašně naivně. Ale ona magie ve svojí podstatě není složitá,“ říká.

Od dětství také četla příběhy antických bájí a mýtů. Nejprve ji zaujala řeckořímská mytologie, později se k tomu přidaly knihy o egyptských bozích. K Summeru, který považuje za počátek všeho, se dostala až mnohem později. „Vždy mě fascinovaly legendy o bozích a hrdinech,“ přiznává.

V řádu světa

O svých schopnostech sice nemluví jako o nadpřirozených, ale také dodává, že je to jistý talent. „Tak jako každý nemá dar zpívat nebo vynikat ve sportu, tak každý nemá dar měnit realitu prostřednictvím magie,“ vysvětluje. „Kdyby si všichni mohli vizualizovat svá přání a všem by se všechno plnilo, nebyl by na světě žádný řád,“ dodává.

Magii se věnuje již více než 20 let a vychází čistě ze své praxe. Na otázku, zda jí magie v životě něco vzala, odpověděla, že mnoho. Vzápětí však dodala, že to nebyla chyba magie jako takové, ale jejího použití. „Přála jsem si věci, které jsem si nemohla přát, nebo jsem ji používala špatně,“ říká.

Magie lásky

Nejčastější zakázky přicházejí ve vztahové rovině. Rituály mohou pomoci také k početí. „Zrovna nedávno jsem se dívala na fotky holčičky, co se narodila po naší energetické práci,“ uvádí v rozhovoru.

Dozvíte se také, proč nepracuje s praktikujícími katolíky nebo lidmi, kteří mají doma symboly klasických náboženství.

sinfin.digital