Kateřina Konečná má přezdívku krvavá fena. Je to revoluční bolševik

Audioverze

Nejen tuto větu řekl v dalším dílu své videoglosy SUPERSCHMARCZ politický komentátor a názorový bavič Martin Schmarcz. „Jsou dvě strany – naše strana a ruská strana. Putin válčí s námi. A dokud budou říkat (Konečná, Turek a Mach), že nemáme dodávat Ukrajině zbraně, jsou na ruské straně,“ říká razantně Martin Schmarcz.

Ve svém krátkém několikaminutovém monologu charakterizuje Kateřinu Konečnou jako bolševika revolučního střihu z doby před sto lety, která dělá ostře levicovou politiku a sbírá protestní hlasy. 

„Kdyby byla jiná doba (padesátá léta), tak bych se jí bál,“ říká Schmarcz, který zároveň dodává, že Konečnou na rozdíl od Babiše není možné, s nadsázkou řečeno, zkorumpovat. A šel by s ní i na pivo, na rozdíl od nahnědlého Adama B. Bartoše. 

„Kdyby byla premiérkou, šla by rozhodně dál než Piráti nebo Zelení, ale doufám, že by zůstala v mezích demokracie,“ tvrdí o nejlevicovější české političce komentátor Schmarcz, který její působení na politické scéně sleduje už několik desetiletí. A co ještě o ní říká? Podívejte se na mikrovideopodcast SUPERSCHMARCZ!

sinfin.digital