Auto na Vinohradské se propadlo o dva metry. Nikomu se nic nestalo, doprava je omezená | info.cz

Články odjinud

Auto na Vinohradské se propadlo o dva metry. Nikomu se nic nestalo, doprava je omezená

V Praze na Vinohradech u křižovatky Mánesovy a Italské ulice se dnes ráno pod vozem, který čistí kanalizace, propadla vozovka zhruba o dva metry. Hasiči auto zaklíněné v propadlé části komunikace v kanálu pomocí jeřábu vyprostili. Nikomu se nic nestalo. Vyplývá to z informací mluvčích policie a hasičů.

"Propad by měl být o dva metry," řekla ČTK policejní mluvčí Andrea Zoulová. V době zásahu hasičů bylo okolí nehody uzavřeno. Po vyproštění vozidla se částečné omezení týká místa propadu vozovky na křižovatce. Úsek je osazen dopravním značením. "Celá věc je šetřena jako dopravní nehoda," dodala.

Podle informací hasičů z twitteru vážilo vozidlo 16 tun a bylo zaklíněné zadní nápravou v propadlé části komunikace v kanálu. Vůz patří pražské firmě Herčík a Kříž. "Je to náš vůz, jsem rád, že se nikomu nic nestalo," řekl ČTK Jan Kříž z vedení firmy. Škodu na voze odhadl zhruba na 100.000 korun.

Pracovníci z Technické správy komunikací (TSK) prověřují okolnosti události. "Zatím nemám bližší informace," řekla ČTK mluvčí TSK Barbora Lišková.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud