Děsivá nehoda v centru Prahy: policistům pomáhali z hořícího auta, řidičku vyprostili hasiči | info.cz

Články odjinud

Děsivá nehoda v centru Prahy: policistům pomáhali z hořícího auta, řidičku vyprostili hasiči

V centru Prahy dnes ráno havarovalo policejní auto. Nehoda se stala na křižovatce Ječné a Štěpánské ulice krátce po půl osmé. Policisté jeli s majáky a střetli se s osobním autem, policejní auto poté začalo hořet, řekla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. Pražská záchranná služba odvezla do nemocnic dva zraněné policisty a řidičku osobního vozu, řekla mluvčí záchranné služby Jana Poštová.

Policistům z hořícího vozu pomohli kolemjdoucí, řidičku z druhého vozu vyprostili hasiči, uvedla Zoulová. "Prvotní informace ukazují, že policisté jeli se zapnutým výstražným a zvukovým zařízením na tísňové volání. Okolnosti celé dopravní nehody a míra zavinění jednotlivých účastníků je předmětem dalšího vyšetřování," uvedla Zoulová.

Záchranná služba odvezla dva zraněné policisty ve věku 25 a 29 let do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích. Jeden měl zranění hlavy a ruky, druhý měl poranění hlavy. Jednasedmdesátiletá řidička osobního vozu byla s úrazem ruky a hrudníku převezena na chirurgii vinohradské nemocnice. Podle Poštové jde o středně závažné poranění.

Podle mluvčího pražských hasičů Martina Kavky hořelo auto v motorové části. Hasiči zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny a odpojili akumulátory. Velitel zásahu si na místo vyžádal pracovníky firmy Eltodo a TSK kvůli poškozené lampě veřejného osvětlení a prasklé výloze domu.

Nehoda zhruba na hodinu zastavila provoz tramvají mezi zastávkami Štěpánská a I.P.Pavlova, protože jedno z vozidel blokovalo koleje. Tramvaje se znovu rozjely kolem 8:45.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud