Advokátní byznys nestojí ani v srpnu. Personálně posílili Clifford Chance nebo Rowan Legal

VÝBĚR JAROSLAVA KRAMERA | Ani doba dovolených neznamená v české advokacii stopku. I během srpna hlásí lídři advokátního byznysu dokončení významných mandátů. Připojují se k nim ale také zástupci menších kanceláří nebo právně-technologického segmentu.

I když se může zdát, že česká advokacie žije zejména blížícími se volbami do vedení České advokátní komory, opak je pravdou. Menší i větší kanceláře se během letních měsíců zaměřují na dokončení klíčových mandátů a nabírání nových expertů, se kterými se vrhnou do tradičně vyčerpávajících podzimních měsíců.

Novou pražskou posilou mezinárodní advokátní kanceláře Clifford Chance je Hana Čekalová, která tak opouští mezinárodní fintechový start-up Twisto payments. Hana se připojí k oddělení bankovnictví a financí jako seniorní advokátka a stane se také vedoucí pražského Know-How oddělení. Hana má více než 15 let zkušeností v oblasti bankovnictví a financí a poskytovala poradenství klientům napříč celým spektrem finančních transakcí a insolvenčních řízení. Přes deset let působila také v mezinárodní advokátní kanceláři Squire Patton Boggs.

Zbytek textu je pro předplatitele
dále se dočtete:
  • Čím se zviditelnili liberečtí právníci z Havelka & Musil VGD Legal?
  • Jaké mandáty hlásí Noerr, Dentons nebo bpv Braun Partners?
  • A co se podařilo SingleCase?
sinfin.digital