Havel & Partners získala zkušenou posilu z PPF. Víme, o koho jde

Advokátní jednička českého trhu Havel & Partners angažovala do  svého týmu, který se věnuje fúzím a akvizicím, advokáta Petra Dohnala. V kanceláří působí na pozici counsel, v předchozích 12 letech byl právníkem v investiční skupině PPF. „Zabývat se bude především akvizicemi a poradenstvím v rámci reorganizačních projektů. Jeho nástupem kancelář dál posiluje své komplexní služby určené firmám, které se v souvislosti s aktuální krizí dostávají do ekonomických obtíží,“ stojí v oznámení, které má INFO.CZ v době vydání této zprávy exkluzivně k dispozici.

„Navázáním spolupráce s Petrem jsme posílili nejen naši vynikající M&A praxi, ale také unikátní tým pro financování, restrukturalizace a insolvence, který jsme vytvořili v reakci na aktuální pokles české ekonomiky a závažné finanční problémy mnohých firem. Těm nyní nabízíme komplexní služby s cílem vytvořit pro ně obchodně a rizikově nejefektivnější řešení jejich situace, včetně jeho následné realizace,“ uvádí řídící partner kanceláře Jaroslav Havel.

Dřívější šéfprávník Sazky odešel z Eversheds, Pelikán působiště nemění. A advokáti opět radí v koronakrizi

„Tuto oblast našich služeb, která aktuálně patří mezi naše priority, jsme již v září posílili o odborníky na restrukturalizace a insolvence Jana Králíčka a Vojtěcha Švába, na Slovensku pak nastoupila zkušená specialistka na financování a insolvence, advokátka Elena Jarolímková. Odborně a personálně jsme posílili i na Moravě. Jsme tak plně připraveni pomáhat klientům na území celé České republiky i Slovenska v nastávající obtížné době,“ rekapituluje pak dřívější nástupy Jaroslav Havel. 

O současných personáliích v jeho kanceláři, spojených rovněž s několika odchody, rozsáhle mluví v připravovaném rozhovoru pro INFO.CZ, který vyjde v příštích dnech.

Jak Havel & Partners v oznámení dále uvádí, Dohnal se v PPF „podílel na významných případech v oblasti insolvenčního řízení a restrukturalizace podniků, a to ať již jako zástupce věřitelů či jako poradce managementu dlužníka“.

SDÍLET
sinfin.digital