Kancelář Císař, Češka, Smutný dál omlazuje vedení. Víme, koho jmenovala jako nové partnery

Jan Januš

30. 09. 2019 • 08:30

Advokátní kancelář Císař, Češka, Smutný má dva nové partnery. Podle informací, jež má v tuto chvílí INFO.CZ exkluzivně k dispozici, jde o Marcelu Káňovou a Romana Kyrala. Oba patří mezi třicátníky, povýšili z dosavadních vedoucích týmů a stali se tak součástí vedení firmy. Císař, Češka, Smutný náleží se zhruba 100 lidmi k největším právním firmám na trhu a schopné lidi nechává velmi rychle kariérně vyrůst.

Kancelář v tuto chvíli patří třem společníkům, kterými jsou Jaromír Císař, Pavel Smutný a Petr Michal. Právě jeho nástupem mezi spoluvlastníky firmy po odchodu dřívějšího rektora Univerzity Karlovy Zdeňka Češky na pozici emeritního společníka kancelář vsadila ve svém vedení na advokáty mladší generace.

Tento trend následně potvrdila jmenováním Jana Sůry a Jakuba Hollmanna partnery či Filipa Drnce ředitelem kanceláře. Nyní v něm pokračuje i povýšením Marcely Káňové a Romana Kyrala.

„Marcela Káňová se nyní zaměří na rozvoj agendy veřejných zakázek a hospodářské soutěže, Roman Kyral pak na veřejnoprávní klienty kanceláře,“ uvedla firma. Oba zároveň zůstávají i vedoucími týmů.

Roman Kyral působí v kanceláři více než 12 let, tedy delší dobu než Marcela Káňová.

Ta do firmy nastoupila v roce 2015 z Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, kde vedla odbor monitoringu veřejných zakázek a bid riggingu. Právě o veřejných zakázkách a souvisejících tématech často přednáší a publikuje.

Kancelář Císař, Češka, Smutný je velmi aktivni i ve veřejném prostoru, a to hlavně díky aktivitám jejích společníků. Zejména Pavel Smutný je totiž zároveň presidentem Česko-izraelské smíšené obchodní komory a nadačního fondu Bohemian Heritage Fund, jež v současnosti koordinuje výstavu nových varhan ve svatovítské katedrále.

 

SDÍLET