Šest událostí na trhu právních služeb, které by vám neměly uniknout

VÝBĚR JAROSLAVA KRAMERA | Souhrn nejzajímavějších událostí uplynulých dní na trhu právních služeb se věnuje personálním novinkám napříč českou i mezinárodní advokacií a také několika zajímavým mandátům. Vrací se k vyhlášení Chambers Europe Awards 2023 nebo spuštění projektu Advokáti do dětských domovů.

Pražská pobočka DLA Piper o sobě dala výrazně vědět. Tým vedený country managing partnerem Miroslavem Dubovským výrazně posílil své postavení na českém právním trhu i v regionu střední a východní Evropy. Do korporátní praxe se zaměřením na technologie nastoupil na pozici partnera Tomáš Ščerba, do realitního týmu přišel partner Michal Hink a counsel Leo Javorek posílil praxi zaměřenou na bankovnictví, finance a restrukturalizace. 

Ščerba přichází z White & Case, kde čtyři roky působil na pozici lokálního partnera. Hink, dřívější vedoucí partner pražské kanceláře Dentons, byl poslední dva roky vedoucím právního oddělení investičního týmu mezinárodní společnosti Heimstaden, která se specializuje na investice a správu nemovitostí v oblasti nájemního bydlení v 10 zemích Evropy. Javorek přišel z mezinárodní advokátní kanceláře Kinstellar, kde působil 10 let.

Zbytek textu je pro předplatitele
dále se dočtete:
  • Jaké personální novinky oznámily kanceláře Havel & Partners, Rowan Legal nebo CEE Attorneys?
  • A které tři mandáty zveřejnila PRK Partners?
sinfin.digital