Konkurence pro Tinder. Facebook spustil dlouho očekávanou seznamku | info.cz

Články odjinud

Konkurence pro Tinder. Facebook spustil dlouho očekávanou seznamku

Sociální síť Facebook už začala veřejně testovat svůj nový produkt – seznamku. Spuštění přislíbil Facebook už v květnu, nyní aplikaci Dating mohou vyzkoušet první zájemci, zatím ale jen v Kolumbii.

Novou aplikaci mohou dle webu Wired používat uživatelé Facebooku, kteří dovršili 18 let. Stačí mít na svém mobilu staženou aplikaci Facebooku (s desktopovou verzí se zatím nepočítá).

Ti, kteří se budou chtít seznámit, tak nemusejí znovu nahrávat žádné fotky a vyplňovat osobní informace. Aplikace totiž uživateli umožní použít fotografie z facebookového nebo instagramového profilu. Základní informace jako křestní jméno, pohlaví a věk si duplicitní profil přebere automaticky.

V aplikaci pak zájemci vyplní několik základních otázek týkajících práce, náboženství, zájmů, nebo dětí. K dispozici jsou také otázky, které lépe specifikují výběr partnera, ten se pak řídí i na základě polohy telefonu. Potencionální protějšek vyhledá ve vzdálenosti menší než 100 kilometrů. 

Duopol a příjmy z reklamyDuopol a příjmy z reklamyautor: INFO.CZ

Facebook ale chce chránit i soukromí, takže se seznamkový profil nebude zobrazovat přátelům a ani blokovaným uživatelům. Na druhé straně ale bude Dating zobrazovat skupiny a události, které dané uživatele zajímají, což by lidem mělo pomoct k plánování společných akcí.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud