Móda a životní styl. Časopis Vogue bude vycházet i v Česku, první číslo vyjde v říjnu | info.cz

Články odjinud

Móda a životní styl. Časopis Vogue bude vycházet i v Česku, první číslo vyjde v říjnu

Časopis Vogue, který se zaměřuje na módu a životní styl, začne vycházet v Česku a na Slovensku, licenci pro mutaci u nás získala firma V24 Media. Měsíčník bude v češtině k dispozici i čtenářům na Slovensku, dostupný bude i v digitální podobě. První zářijové číslo se má na stáncích objevit v srpnu. Informoval o tom odborný server businessoffashion.com s odvoláním na zástupkyni vydavatelství Condé Nast International (CNI).

Česká mutace Vogue bude 24. národní verzí magazínu, který nyní začal vycházet i v Polsku.

V České republice a na Slovensku je podle prohlášení šéfa CNI Jonathana Newhouse "silná poptávka" po luxusním zboží. Server businessoffashion.com podotýká, že CNI chce zužitkovat nejen silnou ekonomiku obou zemí, ale i fakt, že v Česku existuje "dynamická návrhářská scéna" a pořádá se zde například týden módy Prague Fashion Week, který umožňuje domácím talentům se zviditelnit.

"Mou představou je, že Vogue Česko a Slovensko poskytne prostor místním módním návrhářům a umělcům, aby mohli představit svůj jedinečný styl a přístup, který je odrazem současné české a slovenské kultury," uvedla v prohlášení spoluzakladatelka a ředitelka V24 Media Michaela Seewald.

Podle businessoffashion.com zatím není známo, kdo časopis povede. Server mediaguru.cz napsal, že šéfredaktorkou magazínu bude podle neoficiálních informací bývalá šéfredaktorka Elle Andrea Běhounková.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud