Články odjinud

Čerstvě propuštěného zločince O. J. Simpsona nepustili v hotelu do kasina. Neměli jediný důvod, zlobí se právník

Čerstvě propuštěného zločince O. J. Simpsona nepustili v hotelu do kasina. Neměli jediný důvod, zlobí se právník

Právní zástupce O. J. Simpsona uvedl, že bývalé hvězdě amerického fotbalu bylo v Las Vegas zakázáno vstoupit do hotelového kasina The Cosmopolitan. Nedávno propuštěný zločinec O. J. Simpson přitom neměl být opilý ani nevyvolával žádné konflikty. Hotel tedy neměl jediný důvod mu vstup do kasina zakázat. 

Právník Malcolm LaVergne ve čtvrtek oznámil, že Simpson obdržel ve středu z hotelu v Las Vegas oznámení o přestupku. Následně nebyl vpuštěn do hotelového kasina. O. J. Simpson však odmítá, že by byl opilý nebo se chtěl prát či jinak vyvolávat konflikty. Neudělal prý vůbec nic špatného. Informoval o tom portál Business Insider. 

LaVergne uvedl, že personál hotelu neměl žádný důvod k tomu, aby Simpsonovi zakázal do kasina vstoupit. Zároveň zmínil, že O. J. Simpson v pondělí podstoupil testy na drogy a alkohol, které byly negativní. Hotel ve svém prohlášení uvedl, že se nebude k chování hostů vyjadřovat. Právník se však stále dožaduje vysvětlení.

Bývalý hráč amerického fotbalu O. J. Simpson je v Americe pojem. Teprve minulý měsíc byl po devíti letech podmínečně propuštěn z vězení v americkém Las Vegas. Soudním procesem žila celá Amerika, protože se jedná o jednoho z vůbec nejslavnějších zločinců Spojených států. V roce 2008 se vloupal do hotelového pokoje v Las Vegas, kde ukradl několik věcí včetně těch, které souvisely s jeho sportovní kariérou. Mnohem více se však zapsal do historie obviněním z brutální vraždy své bývalé manželky Nicole Brownové Simpsonové a jejího přítele Ronalda Goldmana. Tomuto soudnímu procesu byla věnována mimořádná pozornost po celém světě. Simpson byl nakonec očištěn, i když velká část veřejnosti stále věří, že se vraždy dopustil. 

 

Články odjinud