Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Melania Trumpová je v nemocnici. Manželka amerického prezidenta musela na operaci ledviny

Melania Trumpová je v nemocnici. Manželka amerického prezidenta musela na operaci ledviny

Manželka amerického prezidenta Donalda Trumpa Melania musela podstoupit operaci ledviny. Informovala o tom její mluvčí Stephanie Grishamová s tím, že první dáma bude hospitalizovaná do konce týdne. „Zákrok byl úspěšný a nenastaly během něho žádné komplikace,“ ujistila Grishamová.

Grishamová uvedla, že první dáma dnes ráno podstoupila ve vojenské nemocnici Waltera Reeda zákrok, při němž jí lékaři odstranili nezhoubný výrůstek na ledvině. 

Operace proběhla bez komplikací a Melania je dle její mluvčí v pořádku. V nemocnici ale zůstane do konce týdne na pozorování. 

Agentura Reuters s odkazem na nejmenované představitele Bílého domu uvedla, že by měl svoji manželku navštívit prezident Donald Trump. 

  
 

Skupinka cizinců v centru Prahy brutálně napadla číšníka. Šli na něj v sedmi, je ve velmi vážném stavu

Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer napadli číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici. Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Na webu zveřejnili policisté fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio. Záběry najdete na konci článku.

Číšník se dostal do konfliktu s hledanými poté, co je upozornil, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí," popsal napadení mluvčí policie.

Link

Kriminalisté na základě dosavadního vyšetřování předpokládají, že podezřelí jsou cizinci, kteří by mohli bydlet v hotelu, penzionu či jiném typu ubytování v Praze nebo okolí. "Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158," uvedl mluvčí.

4934827:article:true:true:true

4934826:article:true:true:true

4934825:article:true:true:true

-1