Venezuela na kolenou. Jak se nakupuje v zemi, která se ekonomicky zhroutila? | info.cz

Články odjinud

Venezuela na kolenou. Jak se nakupuje v zemi, která se ekonomicky zhroutila?

Venezuela na kolenou. Jak se nakupuje v zemi, která se ekonomicky zhroutila?
 

Socialistický režim dostal kdysi bohatou Venezuelu na dno. Zemi bouřící se proti vládě Nicoláse Madura trápí hyperinflace a chudoba, která v krajním případě nutí lidi vzdát se dětí či emigrovat. V obchodech je nedostupné základní zboží a to, které zůstalo, si mnozí nemůžou dovolit. Podívejte se na průměrné ceny, které uvádíme na základě nabídky vybraných venezuelských obchodů. Titulní fotografie z léta 2018 zachycuje balík bolívarů, za které loni před reformou bylo možné koupit jedno kuře.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud