Diskrétní nikotin si Češi oblíbili. Výrobce rebranduje, sází na nový design i škálu příchutí

Nikotinové sáčky LYFT patří v Česku mezi nejoblíbenější alternativy k cigaretám. Jejich hlavní výhodou je absence zápachu i kouře. A potenciálně nižší zdravotní riziko přináší uspokojení náruživým kuřákům i těm, kteří se cigaretám v nejrůznějších podobách rozhodli dát vale. Nyní je výrobce, společnost British American Tobacco, představuje v novém kabátu – sáčky dostaly nové jméno, design krabičky i rozšířenou škálu příchutí.

Tabáková společnost uvedla na český trh tuto moderní alternativu, která vychází z tradice švédského snusu, před více než rokem pod názvem LYFT. U českých uživatelů nikotinu sáčky zabodovaly velmi rychle, jejich oblibu navíc posílil i květnový zákaz prodeje ochucených a mentolových cigaret. „V kategorii nikotinových sáčků je náš tržní podíl v Česku 87 procent, jde o jeden z nejlepších výsledků v celé Evropě,“ říká generální ředitel BAT Česká republika Štěpán Michlíček. Nyní však nikotinové sáčky LYFT mění název na globální značku VELO, která je známá i uživatelům jinde na světě.

V mé cukrárně nikdy nebudou makronky. V Česku máme vlastní skvělé dezerty, říká cukrář Skála

Jméno a design má VELO sice nové, to podstatné, tedy obsah a unikátnost použití, však zůstalo. Malý bílý nikotinový sáček s obsahem nikotinu, který se vkládá pod ret, kde se z něj postupně aktivní látky uvolňují přes ústní sliznici, oceňují uživatelé především díky jeho diskrétnosti. Hodí se tak všude tam, kde není společensky žádoucí či je doslova zakázáno užít klasickou nebo elektronickou cigaretu – na dlouhých cestách v autě, v letadle či ve vlaku, na pracovních jednáních, party či při návštěvách kina a divadla.

„Jsme rádi, že i v České republice můžeme oficiálně představit globální značku nikotinových sáčků VELO. Možná si někteří kuřáci říkají, že to není nic pro ně. Ale jsem si jistý, že široká škála příchutí a intenzity nikotinu je přesvědčí o tom, že za vyzkoušení nové VELO určitě stojí,“ dodává ředitel komunikace BAT Tomáš Tesař.

Stejně jako tradiční či alternativní produkty obsahující tabák jsou i nikotinové sáčky VELO určené výhradně dospělým uživatelům nikotinových produktů. Nové VELO je dostupné v sedmi variantách, příchuť a intenzitu si může každý zvolit dle svých preferencí.

SDÍLET
sinfin.digital