Tereza Zavadilová posílí INFO.CZ. Chystá projekt věnovaný bankám a financím

INFO.CZ získalo další významnou posilu. Jeho řady nově rozšíří dlouholetá šéfredaktorka deníku E15 Tereza Zavadilová. Ta se bude věnovat projektu Financiers, což je obsahový projekt, zaměřený na banky, pojišťovny, investiční bankovnictví a finance. Měl by být naplno spuštěn v únoru 2021.

„Láká mě postavit zacílené oborové médium, které bude reflektovat novou dobu. INFO.CZ je skvělou platformou, v rámci které už podobně funguje úspěšný projekt Právo,“ říká nová posila INFO.CZ. „Finance sleduji celý svůj profesní život, sama jsem dlouholetou aktivní investorkou a chci se vrátit k psaní právě v tomto segmentu. Přelomové doby, jako je tato, obvykle startují finanční inovace, takže dění v oboru je obsahově extrémně zajímavé,“ uvedla Zavadilová.

Tereza Zavadilová působila v deníku E15 od jeho začátku v roce 2007, přičemž redakci řídila od roku 2014. V médiích pracuje od druhé poloviny 90. let, působila například v Lidových novinách, ČTA, Týdnu či v české redakci BBC.

„Pro nás je Tereza skutečně významnou posilou. Má obrovský kredit, který nám pomůže vstoupit do dalších segmentů trhu, jež jsou pro nás nejen obsahově, ale i komerčně zajímavé,“ říká šéfredaktor INFO.CZ Michal Půr.

Tereza Zavadilová je další výraznou posilou INFO.CZ v poslední době. Společnost CMI News, která INFO.CZ provozuje, posílil na začátku října bývalý šéf digitálních inovací vydavatelství Economia Martin Malý. Stejnou funkci zastává i v INFO.CZ.

CMI News je součástí skupiny Czech Media Invest, kterou z 50 procent vlastní Daniel Křetínský, ze 40 procent Patrik Tkáč a z 10 procent Roman Korbačka.

sinfin.digital