Obrovské fronty, řev a strkanice. Lidl odstartoval obří slevovou akci, lidé se málem porvali

Jessica Lutišanová

Fronty dlouhé desítky metrů, stovky natěšených zákazníků, hromady prodaného zboží. Ale i strkanice a nervozita! Tak to včera vypadalo v pražských Letňanech. Obchodní řetězec Lidl tam spustil výprodej se slevou až 80 %.

Ráno v 8:50 se otevřely dveře a stovky zákazníků se hrnuly k regálům se zbožím. Každý se snažil »urvat«, co se dalo. Fronta dlouhá desítky metrů sahala až ven před halu, kterou si firma na letňanském výstavišti pronajala. Na část lidí tak už nezbyly nákupní vozíky a museli čekat, až se nějaké uvolní.

Vše o senátních a komunálních volbách se dočtete zde>>>

„Byla jsem tu dřív, ten vozík je můj!“ tak se hlasitě rozčilovala starší paní, která k jednomu z posledních vozíků dorazila současně s dalším zákazníkem. Rozjitřené emoce nakonec musela mírnit ochranka. Hrozilo totiž, že si vynervovaní lovci slev začnou spor vyřizovat »ručně«. Jakmile měli zákazníci po pár minutách plné vozíky, mnozí z nich začali nanovo. Zaplatili, odvezli zboží do auta a s prázdnou se vraceli zpět pro další várku.

Více čtěte na webu Blesk.cz

Blíží se senátní volby. Aktuální informace a zpravodajství naleznete zde>>>

INFO.CZ spouští novou rubriku, která nabízí aktuální zpravodajství o Evropské unii. Reportáže, analýzy a komentáře naleznete zde>>>

sinfin.digital