Překvapivý nález v pokoji ztracené Míši. Odhalí biologické stopy viníka?

Míša Muzikářová je nezvěstná už více než měsíc a policie stále nemá žádnou přímou stopu, které by se při pátrání mohla držet. Podle MF Dnes je i znečištěné Míšino prádlo, na kterém se našly stopy spermatu, neprůkaznou stopou.

Deníku měl jeden z policistů pracujících na případu prozradit, že stopy spermatu se našly na dívčině prádle, které už ale bylo vyprané. To, v kombinaci s faktem, že s matkou bydlela v malém bytě 1+1, kde dívka neměla vlastní pokojíček, může znamenat i to, že se dívčino prádlo znečistilo v pračce od toho matčina. „A právě to snižuje sílu důkazů,“ vyjádřil se policista. Otázka, jestli se policistům podařilo z vypraného prádla určit, komu vzorek DNA patří, zatím zůstává nezodpovězená.

Hlavním podezřelým v případu byl matčin přítel Otakar S. (†38), kterého policie několikrát vyslýchala, a dokonce si údajně vyžádala jeho dřívější propuštění z psychiatrického oddělení, kam byl převezen poté, co se pokusil poprvé spáchat sebevraždu.

Policisté měli věřit, že je Otakar ke ztracené dívence dovede. To se však nestalo a muže našli 30. ledna mrtvého v jeho pronajatém bytě na Plzeňsku. Pitva prokázala, že spáchal sebevraždu oběšením. Spekulace o tom, že měl zanechat hned dva vysvětlující dopisy na rozloučenou, policie nepotvrdila.

Švédská ulička hanby. Delegace „první feministické vlády na světě“ si v Íránu oblékla hidžáb

Faktem však zůstává, že Otakar S. byl již jednou obviněn v souvislosti s obtěžováním a pohlavním zneužíváním jedné z Míšiných kamarádek. Na internetu se měl vydávat za čtrnáctiletého chlapce a vylákat dívku na schůzku. Pak ji několik hodin vozil v autě po okolí, a ačkoliv věděl, že dívce ještě nebylo patnáct let, nabídl jí částku okolo dvou tisíc korun za pohlavní styk. To dívka odmítla a Otakar ji odvezl zpátky domů. Vše se pak ohlásilo na policii, která započala řízení. 

Po zmizelé dívce policie i nadále pátrá, avšak přiznává, že stále nemá žádnou stopu.

Další informace o ztracené Míše si můžete přečíst na webu Blesk.cz.

SDÍLET
sinfin.digital