Studujete střední školu? Staňte se na chvíli novinářem a vyhrajte s INFO.CZ zajímavé ceny

Info.cz

Zúčastněte se novinářské soutěže, kterou vyhlašují Vyšší odborná škola publicistiky a názorový web INFO.CZ. Její téma zní: Co změní covid? Všichni se na názor ptají vašich učitelů nebo rodičů. My se ptáme vás! Staňte se novináři a napište, co covid změní.

Otázka je otevřená, stejně jako žánr, kterým téma zpracujete. Napište glosu, článek, reportáž, komentář, natočte video, udělejte podcast, infografiku či samostatný speciální web. Vyberte si formu i žánr, jaký uznáte za vhodné. Je to na vás.

Popište, jak se žije v čase koronaviru. Staňte se na chvíli novináři a ukažte, co si o současné situaci myslíte. Jak se s ní vyrovnáváte? Co jsou momenty, k nimž se upínáte, až pandemie jednou skončí? Co koronavirus podle vás navždy změnil a jak bude vypadat svět po něm? Ovládnou ho moderní technologie, nebo se vrátíme zpět? Chcete studovat ve školách a pracovat v kancelářích, nebo je vám příjemnější mít všechno on-line a na dálku? Všechny tyto otázky můžou být inspirací pro vaše novinářské příspěvky.

Nejlepší práce, které bude průběžně vybírat odborná porota složená ze zástupců pořadatele, špičkových novinářů a partnerů, budou zveřejněné na INFO.CZ, ale také poletí sociálními sítěmi. A ti nejlepší z nejlepších si odnesou nejen pozornost desítek tisíců čtenářů či diváků, ale také skvělé ceny. 

Co můžete vyhrát? Například stipendium na špičkové novinářské škole, iPhone a data od partnera soutěže – společnosti T-Mobile, či placenou několikaměsíční stáž v redakci INFO.CZ.

Jděte na studentcovid.cz, kde zjistíte vše potřebné. Případné dotazy pište na e-mail [email protected].

sinfin.digital