Tragická nehoda skončila smrtí dvou řidičů. Kočkův mercedes jel v protisměru 2 kilometry

HalfPageAd-1

Michaela Kalkusová, David Turek

29. 09. 2018 • 12:33

Kočkův luxusní mercedes se patrně řítil po dálnici D11 nejméně dva kilometry v protisměru, než se čelně srazil s protijedoucím nákladním vozem. Těžkým zraněním oba řidiči na místě podlehli. Za volantem osobáku podle všeho seděl právě korunní princ kolotočářského klanu. Jak se Jan Kočka na špatné straně vozovky ocitl?

Mobile-rectangle-3

Nehoda se stala v pátek brzy ráno na 32. kilometru dálnice. Jakou vzdálenost osobák v protisměru urazil, policisté musí teprve zjistit. Nejbližší nájezd je u Vrbové Lhoty přibližně 2,3 km od místa nehody, při rychlosti 130 km/h jde asi o minutu jízdy. Podle agentury Aktu.cz se včera Kočka vracel do Prahy z galavečeru MMA v Trutnově a pokud volil nejkratší cestu, mohl na D11 najet právě u Vrbové Lhoty. Nebo se snad po dálnici řítil v protisměru daleko déle? „Jak se vůz dostal do protisměru, je předmětem šetření, zřejmě na dálnici špatně najel,“ řekla Blesku policejní mluvčí Martina Fejfarová. Podle kamaráda mohl v tragédii sehrát roli alkohol.

Záchranáři na místě zkázy nalezli těla obou šoférů mimo vozidla. Osobní auto i náklaďák shořely na uhel. Z karoserií téměř nic nezbylo. „Muži, oba ročník narození 1990, na místě podlehli svým zraněním, vozidla byla požárem zasažena v plném rozsahu,“ popsal mluvčí hasičů Ladislav Holomčík.

Celý článek si můžete přečíst na webu Blesk.cz.

SDÍLET

Billboard-bottom-1