Televize Barrandov přišla o svojí hlavní tvář. Kateřina Brožová potichu zmizela, s ní i její pořady

S podzimní sezonou zmizela z TV Barrandov jedna z klíčových tváří: Kateřina Brožová (49)! Seriál Doktorka Kellerová, ve kterém hrála, už neběží. A nevysílá se ani společenský pořad Exkluziv. 

"Vedení TV Barrandov se rozhodlo vydat se jiným směrem,“ řekla Brožová v rozhovoru Blesku pro ženy. Přitom právě s šéfem televize Jaromírem Soukupem (48) herečka žije. Jenže: jeden z klíčových lidí programového oddělení televize Jan Musil (50) sází od podzimní sezony na vztahové pořady a preferuje ve vysílání seriály Sousedé a Nebezpečné vztahy. A ředitel televize mu zatím nechává volný prostor.

Dosud nejděsivější jaderný test KLDR: 10krát silnější než minule, bombu prý může nést raketa

Brožová přiznala, že závěr natáčení Doktorky Kellerové byl velmi náročný. „Posledních deset dílů jsme natočili ve velkém časovém presu. Díky nasazení všech ze štábu, v čele s režisérem Ivo Macharáčkem, jsme vlastně během tří měsíců vytvořili deset malých filmů. Je velká škoda, že doktorka Kellerová na Barrandově nepokračuje. Byli jsme úžasný tým, ve kterém se potkalo mnoho hereckých osobností a mých milých kolegů,“ řekla v rozhovoru pro Blesk pro ženy Kateřina.

Více čtěte na webu Blesk.cz

SDÍLET
sinfin.digital