13 let sexuální otrokyní. Mrazivé svědectví unesené Britky

Anně Rustonové bylo 15 let, když byla unesena. Během 13 let v zajetí sloužila jako prostitutka a její únosce prodal čtyři děti, které porodila.

Velkou Británií otřásá hrůzostrašný příběh ženy, která 13 let sloužila jako sexuální otrokyně. „Stále to cítím – plechovku, kterou jsem používala místo toalety, a česnek, kterým páchnul. Dostala jsem se do bodu, kdy jsem nevěděla, co je život,“ popsala své vzpomínky pro britský list The Daily Mirror.

Utrpení, které prožila, Anna sepsala v knize Tajný otrok. Děsivý příběh se začal odehrávat v 15 letech, kdy se o ni začal zajímat asijský taxikář „Malik“. Pozval ji k sobě domů, aby ji představil matce a jeho bratrům. Zde ji zamknul do místnosti, ve které byla po dalších 13 let znásilňována. Během doby strávené v zajetí porodila čtyři děti, které ale její únosce prodal.

O útěk se pokusila dvakrát, ale neúspěšně. Únosce ji poté vždy surově zbil. Několikrát si také pokusila vzít život. Snažila se předávkovat prášky proti bolesti, uškrtit se pomocí šátku nebo pádem ze schodů. Nyní je na svobodě už 16 let, kvůli strachu se ale bojí vypovídat na policii. Kniha, ve které vypráví děsivý příběh, ji pomáhá jako součást terapie.   

Zážitek Anny Rustonové se nápadně podobá příběhu Rakušanky Natashy Kampushové, která byla od svých deseti let vězněna Wolfgangem Priklopilem. Uniknout se jí podařilo po osmi letech v roce 2006. Její únosce poté spáchal sebevraždu. Podobně v Rakousku vyvolal skandál příběh Elisabeth Fritzlové, která byla 24 let vězněna a znásilňována svým otcem, Josefem Fritzlem.   

 

SDÍLET
sinfin.digital